Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / NamesCon 2017 Domain Konferansı Yaklaşıyor !

NamesCon 2017 Domain Konferansı Yaklaşıyor !

2017 Yılında En Büyük Domain Etkinliği bu ay sonunda gerçekleşecek. Detaylar son makalemizde…

Merhaba Arkadaşlar,

Her Domain Yatırımcısının bilmesi gereken en büyük Domain Etkinliği olan; NamesCon Domain Etkinliğini sizlere geçtiğimiz yıllarda aşağıdaki linkini verdiğim konularda bildirmiştim.

2016 yılında gerçekleştirilen etkinlikten sonra sizlere aşağıdaki dileğimden bahsetmiştim.

Umarım önümüzdeki senelerde direk yerinden bu haberleri vermeyi Allah nasip ederde oraya gitme fırsatım olur”

Bu dileğime yaklaşsam da gerçekleştiremediğimi üzülerek sizlere bildiriyorum. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınladığım Domain Yatırımcılığı ve Çin Domain Piyasası makalemde videoları bulunan Onur ve Ahmet dostlarım Namescon 2017 ye Denizli’den katılıyorlar.

Konferansa katılmadan önce her katılımcıya bir uygulama gönderiliyor ve bu şekilde katılımcılar konferanstaki etkinliklerden haberdar oluyorlar ayrıca katılımcıların birbirleri ile iletişimi sağlanıyor. Bu uygulamaya Namescon 2017 sitesinden de ulaşabilirsiniz. Bunun çok işlevsel olduğunu söylemem gerekiyor.

Etkinlik her yıl olduğu gibi yine Amerika’nın Las Vegas Şehrinde gerçekleşecek ancak bu yılki konferans TROPICANA otelinde 22-25 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilicek.

2 yıl boyunca uzaktan da olsa takip edip sizlere paylaştığım bu konferans kapsamında Canlı Açık Arttırmalar sonucunda konferans boyunca 1 milyon dolardan fazla bir satış beklemekteyim.

Etkinlikte satılabileceğini düşündüğünüz kısa karakterli domainler var ise sizlerde buradan domainleriniz için başvuru yapabilirsiniz. Domainlerinizin kabul edilmesi dahilinde firma %25 komisyon almakta.

Böyle etkinliklerin Türkiye’de gerçekleşmesi yakın gelecekte imkansız gibi görünmekte. Ancak en azından buna benzer ufak etkinliklerin Türk Domain Sektörü adına gerçekleştirilmesinin zaruri olduğunu düşünmekteyim. Ben her yıl bu düşüncemi belirtsem de bu tarz etkinlikleri ülkemizde göremiyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda sektörün önde gelenleri taşın altına ellerine koyarlar da bizlerde buradan sizlerle paylaşırız.

Geçen yılki Namescon 2016 Konferansının güzel görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bu yıl her yıldan farklı olarak Namescon 2017 Konferansı öncesinden sizleri konferans hakkında bilgilendirmek istedim. Konferans bitiminde yada oradan gelecek haberlere göre Namescon 2017 tarihleri içerisinde sizleri  gelişmelerden haberdar edeceğim. 

Blogumuzu FACEBOOK ve TWITTER hesaplarımızdan takip etmiyorsanız desteklerinizi bekliyoruz.

Bizleri takipte kalın !!

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

Mail Bültenimize Üye Olun, Gelişmeleri Anında Öğrenin.
Mail Adresiniz Hiçbir Şekilde Paylaşılmayacak Ve Spam Mail gönderilmeyecektir. @BilgeDomain

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …