Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / Mike Berkens 15dk içinde Domain Satarak NamesCon’a Damga Vurdu !!!

Mike Berkens 15dk içinde Domain Satarak NamesCon’a Damga Vurdu !!!

NamesCon Konferansında ilginç satışlar olmaya devam ediyor aldığı bir domaini elindeki başka bir domain ile birlikte sadece 15 dk içerisinde satan Mike Berkens NamesCon da ki en hızlı satışlardan birine imza attı devamı makalemizde…

Merhaba Arkadaşlar,

NamesCon Domain Etkinliğinde ihaleyle satılan domainlerin tüm listesini önceki makalemizde sizlerle paylaşmıştım. Burada görülen Stock.Photo domainini Mike Berkens $16,000 Dolar karşılığında ihalede almıştı işin ilginç tarafı sadece 15dk içerisinde aldığı bu domaini elinde bulunan Stock.Photos domaini ile birlikte toplam $60,000 Dolara satmış olması.

Haberi Frank Shilling twitter attığı bu tweetle bizlere duyurdu ; Frank Shilling aynı zamanda .photo uzantısının sahibi.

 

Mike Berkens geçtiğimiz ayda firmasının elinde bulunan çoğu domaini Godaddy Şirketine sattı. Firmasının Elinde sadece adult domainleri tutan Mike Berkens sonrasında yeni uzantıdaki domainleri portfoyüne katmaya başladı.

Mike Berkens bu satış işleminde kullandığı diğer domaini Stock.photos domaini içinde $3,000 Dolar para harcayarak ön kayıttan aldı. Toplam $19,000 Dolar Maliyetle $60,000 Dolarlık Satış yapan Mike Berkensin keyfine değecek yoktur herhalde bu etkinlikte.

Bu arada Domainleri alan Richard Lau’nun neden etkinlikte domaini almadığını soran arkadaşlarıma cevabı bende merak ettiğim için bir araştırma yaptım ve şu şekilde bir cevapla karşılaştım.

Richard Lau etkinlikteki ihaleye online olarak bağlanmaya çalışmış ancak söylenene göre wifi sıkıntısından dolayı bağlanamamış ve iki domainide yeni sahibinden bunun için almış.

Her ne kadar olaylar enteresan seyretsede 15dk içerisinde alınan bir domainin satılmasının Tüm Okurlarımıza nasip olmasını dilerim.

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …