Ana Sayfa / Genel / Mail Aboneliği Sistemimiz Açıldı

Mail Aboneliği Sistemimiz Açıldı

Mail Aboneliği Sistemimize Kaydolun. Son Çıkan Domain Gelişmelerinden Haberdar Olun!!! Detaylar Makalemizde…

Merhaba Arkadaşlar,

Uzunca bir süredir sizlere buradan hizmet vermekteyim. Bu hizmeti biraz daha ciddileştirmek ve destekçi sayımızı belirlemek adına Blogumuzda Mail Aboneliği Sistemini açıyorum.

Sizlerin desteklerinizi çok önemsediğimi zaten daha önceden bir çok kez belirtmiştim. Bu söylemime karşılık veren an itibariyle 510 Twitter Takipçimize ve 145 Facebook takipçimize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Umut ediyorum ki sizler ve bizler sayesinde bu sayı yakın zamanda binleri geçecektir.

Tüm Sosyal Medya Takipçilerimizin bu yeni Mail Aboneliği Sistemine de desteklerinin tam olacağına güvencim sonsuz. Bu sebeple sizlerden ricam sadece Sosyal Medya Paylaş butonlarını kullanmanız ve blogumuzdan arkadaş listeniz içerisinde ilgi duyacak kişilerin haberdar olmasını sağlamanız olacak.

Mail Aboneliği Sistemi sayesinde sizlere 2 haftada bir düzenli olarak aşağıdaki hizmetleri vermeyi amaçlıyorum;

  • Türk Domain Piyasası gelişmeleri,
  • Dünya Domain Piyasasında neler olup bittiğini,
  • Gözden kaçırdığınız Makalelerimizi,
  • Mail Grubumuza üye olan kişiler sayesinde bilinçli bir örgütlenme sağlamayı amaçlamaktayım.

Ayrıca önümüzde ki Şubat yada Mart ayında bitirmeyi düşündüğüm Domain Dünyasına Giriş adlı e-kitabımızı Mail Aboneliği Sistemine kayıt olacak herkese Ücretsiz olarak göndereceğim. Kafamda şimdilik planladığım 3 aşamalı bir e-kitap dizisi.

Belirlediğim bu hedeflere ulaşmak için en büyük kriterlerin başında motivasyon gelmekte tabi ki bu motivasyonu da oluşturan en büyük temel sizlerin destekleri.

Konu hakkında eğer benimle paylaşmak istediğiniz düşünceleriniz var ise yorum olarak yada direk info(@)bilgedomain.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Tüm düşüncelere ve fikirlere açık olduğumu ve her mailinize içtenlikle cevap verileceğini söylememe galiba gerek yok.

Mail Aboneliği Sistemine Kayıt olmak için sadece Mailinizi aşağıdaki alana yazıp bize yollamanız yeterli. Akabinde gelen Aktivasyon mailinizi cevapladığınız takdirde Sistemimize girmiş oluyorsunuz.

Mail Adresiniz Hiçbir Şekilde 3. kişilerle Paylaşılmayacak Ve Spam Mail gönderilmeyecektir.

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

Mail Bültenimize Üye Olun, Gelişmeleri Anında Öğrenin.
Mail Adresiniz Hiçbir Şekilde Paylaşılmayacak Ve Spam Mail gönderilmeyecektir. @BilgeDomain

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …