Ana Sayfa / Genel / Domain Firmaları / Godaddy Türkiye Pazarında Hızla İlerliyor

Godaddy Türkiye Pazarında Hızla İlerliyor

Godaddy.com reklamları Türk televizyonlarında gösterime girdi. Reklam videosu ve konu hakkındaki görüşlerimiz makelemizde. Buyurun makalemize…

Merhaba Arkadaşlar,

Godaddy.com Firması bildiğiniz üzere Dünya çapında büyük bir Hosting ve Domain firması ve bu deneyimleri ile birlikte 2015 yılında Türkçe destek vererek Türkiye pazarına girdiler.

Bir çok Türk firmasının bilinçlenme adına maalesef bir adım atmadığı Televizyon Reklamları konusuna el atarak Türk Televizyonlarında Reklam vermeye başladılar.

Bende sizler için bu reklamı paylaşmaya karar verdim ve bu sayede Youtube kanalımızı da açmış olduk.

Şimdi bazılarımız Türk Firmalarını etkileyecek bu durumu bizim övmemizi yadırgayabilirler ancak bunca zamandır ulusal bir kanalda bırakın Hosting’i bizi ilgilendiren Alanadı kelimesini bile duymamışken Yurtdışından bir firmanın gelip Alanadı kelimesini bizlere televizyondan duyuruyor olması şahsım adına beni mutlu etti.

2015 yılının başlarında Türkiye pazarına girdikten sonra, Türkçe destekli sitelerinde bir çok sıkıntılar olmuştu ve bunları sizler için farklı platformlarda soru cevap şeklinde açıklamıştım.

Bunun sonucunda blogumuz için de bazı makaleler kaleme almıştım bunları aşağıda bulabilirsiniz;

  1. Godaddy Hesaplar Arası Transfer Resimli Anlatım
  2. Godaddy Domain Transfer Resimli Anlatım

Bu makalelerin de blogumuzda en çok organik hit alan makaleler olduğunu belirtmeliyim.

Ayrıca Godaddy firması hakkında farklı bazı konuları makale edip sizler için kaleme almıştım isteyenler blogumuzda konuları araştırabilirler.

Eleştiri konusuna gelince bir çok eleştiri getirebilirim bunların başında Godaddy Türkçe destek veren çağrı merkezindeki kişilerin platform hakkında çok bilgisiz oluşları ve Domain hakkında yeterli bilgisi olmayışları geliyor. Bu konuda daha özenli davranmaları kendileri adına faydalı olacaktır.

Ayrıca geçmiş yıllarda Godaddy firmasının Sansüre uğramış reklamlarından ders çıkararak Türk pazarında imajlarını bu yönde karalamamaya özen göstermelerinin çok önemli olduğunu belirtmek isterim.

Lafı daha fazla uzatmadan merak edenler için reklamı buradan izleyebilirsiniz.

Umarım ilerleyen zamanlarda bir Türk Firması da bilinçlenme adına Televizyon Reklamlarını Ulusal kanallarda verir ve bize de buradan seve seve yayınlamak düşer. Tüm temenni ve arzumun bu yönde olduğunu belirtmeliyim. Aksi takdirde bu sektör Yabancı Yatırımcılar tarafından ele geçirilecektir.

Saygılarımla,

İyi günler, Bol kazançlı domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …