Ana Sayfa / Genel / Domain Firmaları / Godaddy Hesaplar Arası Transfer Resimli Anlatım

Godaddy Hesaplar Arası Transfer Resimli Anlatım

Godaddy hesaplar arası transfer nasıl yapılır? Sorusunun cevabını en kolay yoldan ve resimli anlatımlarla açıklayacağım bu konuda umarım zevkle okuyarak yeni şeyler öğrenebilir yada bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Bu işlemi Godaddy Türkçe kullanarak değilde Godaddy Ingilizce kullanarak gerçekleştirmemin sebebini Godaddy firma dışı transferini anlattığım konumda detaylı olarak anlatmıştım.

Şimdi gelelim Godaddy hesaplar arası transfer nasıl yapılır onu öğrenmeye. Sırasıyla numaralandırarak Godaddy de izleyeceğimiz adımları aşağıda resimli olarak bulabilirsiniz.

 

1- Öncelikle Godaddy hesaplar arası transfer yapabilmemiz için Godaddy Domain panelimize girmemiz gerekmektedir bunu burada en başından değilde panelden itibaren yazacağım ancak panele giriş yapmasını bilmeyen arkadaşlarım panele nasıl girileceğini detaylı olarak bu KONUDA Resim 13 te görebilirler.


Hesaplar arasi transfer
2- Godaddy Domain panelimize girdikten sonra panelde bulunan domainimizin yanına bir tik işareti koyuyoruz daha sonra yan resimde ok ile gösterilen üst menüden en sağda +MORE bölümüne mause ile geliyoruz tıklama yapmadan altında beliren pencereden okla gösterdiğim Begin Account Change sekmesine tıklıyoruz ve devam ediyoruz.


Hesaplar arasi transfer13- Karşımıza yandaki gibi yeni bir pencere açılıyor bu pencerede Domaini göndereceğimiz kişinin bilgilerini girmemiz gereken yerler var. En üstteki oktan aşağıya doğru sırası ile.

  • Domain gönderilecek kişinin Godaddy Email Adresini Kutucuğa giriyoruz.
  • Domain gönderilecek kişinin Godaddy Email Adresini tekrar onaylıyoruz.
  • ikinci girilen email adresinden sonra hemen altındaki kutucuğa tik işareti koyuyoruz ve Domain gönderilecek kişinin Godaddy Hesap Numarasını alta beliren kutucuğa yazıyoruz.
  • 4. Ok işaretinin gösterdiği Use Details From Specified Customer Account sekmesini seçiyoruz. Bu sayede göndermiş olduğumuz domainimizin bize ait olan whois bilgileri Transfer yapılan kişinin Whois bilgileri ile değiştirmiş ve kendi bilgilerimizin güvenliğini sağlamış oluyoruz.
  • NEXT butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.

Hesaplar arasi transfer24- Önümüze gelen yeni pencerede okla gösterilen her iki kutucuğada tik işareti atıyoruz. Burada amaç transferin bilginiz dahilinde gerçekleştiğini onaylamak. Daha sonra okla gösterilen FINISH butonuna tıklayarak Godaddy Hesaplar Arası Transfer işlemimizi bitiriyoruz. 

 

Size yararlı bir makale olmasını temenni ederim.

Saygılarımla

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …