Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / ehaber.com 45,000$ Bedelle Satıldı !!!

ehaber.com 45,000$ Bedelle Satıldı !!!

Evet bir satış haberi ile yine karşınızdayım bu sefer Türkiye alan adı piyasasını ilgilendiren bir haber. ehaber.com sedo üzerinden 45,000 Dolar bedel ile satılarak sedo üzerinde geçen hafta yapılan satışlarda liderliğe oturdu.

Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda yapılan satışlarla sektörde bir hareketliğin yaşandığı söylememiz abes kaçmaz. ehaber.com 45,000 Dolar bedelle satılarak yıl içerisinde yapılan türkçe alan adları satışlarında ilk 10 listesinin içerisinde kendisine güzel bir yer edindi.

Umarım bu ve benzeri satışlar giderek daha çok olur ve sektör içerisindeki bu hareketlenmenin sonucunda herkes pastadan kendine düşen payı alır.

Benim merak ettiğim bir konu yatırımcının ve satışı yapan tarafın satışı duyurmamaları. Benim kısa bir arastırmam sonucunda satışı yapan kişinin alan adını alanadlari.com park hizmetinde park etmesine rağmen satışı sedo.com dan yapmasına şaşırmadım desem yalan söylerim.

Ben bu hafta yılın en iyi stışlarını konu ettiğim makalemi yayınlamayı düşünüyordum. Ancak yapılan satışlar rekor seviyelerde olduğu için ve sanki herkes alım yapmak için son ayı beklediği için diğer satışların hakkının yenmemesi adına makalemi bu ayın ortasında yani 2 hafta sonra yayınlamaya karar verdim 😀

Satışı gerçekleştiren RS Danışmanlığı tebrik ederim portfoylerinde bulunan çok güzel alan adlarından birtanesini satarak bu yılki en iyi Türkçe alan adı satış listesine girmeyi başardılar.

Tekrardan hem alıcı hem satıcı tarafı tebrik eder bu ve benzeri bir çok alan adı satışınında gelecekte olmasını dilerim

Saygılarımla.

İyi günler, bol kazançlı domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …