Ana Sayfa / Genel / Backorder / Dropcatch Backorder Fiyatlarında İNDİRİME Gidiyor !!!

Dropcatch Backorder Fiyatlarında İNDİRİME Gidiyor !!!

Dropcatch.com backorder firması .com ve .net uzantıda yapılacak backorderlar için  Discount Club üyelerine özel Şubat ayı boyunca İNDİRİME gitti. Detaylar konumuzda…

Merhaba Arkadaşlar,

Blogumuzu takip edenler biliyordur bir süre önce backorder nedir? ve backorder nasıl yapılır? sorularının cevabını yazdığımız makalede sizlere vermiştim.

Bu makale içerisinde aynı zamanda En İyi Backorder Firmalarını sizler için derlemiştim. Bu firmalardan birisi olan Dropcatch firması SADECE Discount Club (indirim kulübü) üyelerine özel 6 – 26 Şubat tarihleri arasında indirim kampanyası düzenliyor.

Dropcatch.com platformunda Discount Club üyesi olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey günlük yaptığınız backorder sayısını firmaya bildirmek akabinde firma yaptığınız backorder sayısına göre sizleri bu kulübe dahil ediyor.

Günlük ne kadar çok Backorder yaptığınızı belirtirseniz o kadar kolay sisteme giriş yapabilirsiniz.

Dropcatch Backorder firmasının uygulamada ki $59 Backorder fiyatında herhangi bir değişikliğe gitmediğini belirtmek istiyorum.

6 Şubat‘da başlayıp 26 Şubat‘da bitecek olan bu kampanya sayesinde;

  • .com uzantıda ki domainler $8 Dolar ücretle Backorder yapılabilecek,
  • .net uzantıda ki domainler $10 Dolar ücretle Backorder yapılabilecek.

Daha öncesinde Discount Club üyeleri için minimum domain backorder ücreti $15 Dolar idi. Ancak Şubat ayı içerisinde firma min. backorder ücretinde bu sayede indirime gitmiş oldu. Ayrıca Dropcatch’in bildirdiğine göre bu kampanyadan tüm yeni Discount Club üyeleri ve var olan eski üyeler faydalanabilecek.

Peki Dropcatch Discount Club nasıl çalışıyor ?

  • Discount Club üyeleri $8-$58 Dolar aralığında .com uzantıda domainleri ve $10-$58 Dolar aralığında ise .net domainleri backorder yapabilirler.
  • Discount Club sisteminde yapılan Backorder işleminin başarılı olması sonucunda kazanılan domain, satış ortakları tarafından talep edilmediyse ve normal backorder talebi yapılmamışsa kazanılabilir.
  • Discount Club sayesinde firma tarafından yakalanan domain, en yüksek teklifi veren üye tarafından kazanılır.
  • Eğer aynı domain için iki farklı Discount Club üyesi aynı fiyat teklifini iletmiş ve domain yakalanmış ise teklifi ilk veren Discount Club üyesi domaini kazanır.
  • Discount Club Backorder sisteminde herhangi bir ihale düzenlenmez en yüksek yada ilk teklifi veren domaini kazanır.

Ancak sizlere belirtmemde fayda olduğunu düşünüyorum arkadaşlar daha önce sizlere ilettiğim “Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.” adlı makalemde bulunan Huge Domains firması Dropcatch firmasının satış ortaklarından bir tanesi. Bu sebeple eğer siz domaini Discount Club sisteminde tek başınıza bile Backorder etseniz bu firmanın bir şekilde haberi oluyor ve maalesef size değil domain Huge Domains Firmasına gidiyor. Bunu engellemenin tek yolu aynı domaini $59 Dolara Backorder yapmanız diye tavsiye edebilirim.

Tüm bu bilgilerden sonra Backorder Nasıl Yapılır adlı makalemin kaldığı yerden devam edeceğini belirtmek istiyorum. Namejet Backorder Resimli Anlatım konusundan sonraki gelecek konu Dropcatch Backorder Resimli anlatım olarak en kısa sürede sizlere ileteceğim.

Saygılarımla,

İyi günler, Bol kazançlı domainler.

Mail Bültenimize Üye Olun, Gelişmeleri Anında Öğrenin.
Mail Adresiniz Hiçbir Şekilde Paylaşılmayacak Ve Spam Mail gönderilmeyecektir. @BilgeDomain

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Namescon 2017 Domain Konferansında Satılan Satılmayan Domainler

Namescon Domain Konferansı tüm hızıyla devam etmekte Domain Konferansında Satılan ve Satılmayan tüm Domainleri ve …