Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / DomBul.com Artık Hizmetinizde !!!

DomBul.com Artık Hizmetinizde !!!

Türk Domain piyasası gelişerek büyümekte ve piyasadaki boşluklar girişimciler tarafından doldurulmakta. Bu makalemizde piyasaya hızlı bir giriş yapmış en yeni türk yapımı düşecek domain bulma sistemini tanıtacağız buyrun makalemize…

Merhaba Arkadaşlar;

İşlerimden dolayı bu makalemi sizlere biraz geç ulaştırdığım için öncelikli olarak sizlerden özür diliyorum.

Evet gelişen Türk Domain piyasasında bir çok eksikler mevcut. Ancak bu eksikleri gidermek isteyen ve bunun için çalışmalar yapan cesur insanlarda yok değil aramızda bu kıvılcımın ateşini öncelikli olarak AlanAdlari.com ‘u bizlere kazandıran Okan Yıldırım yaktı daha sonrasında Bilge Domain olarak ben sizlerle ilk yazılarımı 2014 Temmuz ayında paylaşmaya başladım sonrasında DomainDoktoru.com da değerli Koray Topçu ‘da 2014 Eylül ayında makalelerini ve bilgilerini bizler için paylaşmaya başladı.

Ekleme : Makaleyi yazdıktan sonra farkına vardım Cesur insanlardan bahsederken sevgili Domainom.com dan bahsetmemek olmaz. Bizim gibi Domain Paylaşımı yapan blogların ilk örneği olan Domainom.com ‘un değerli sahibi Cihad’ın paylaşımlarını özlemedik değil.

Şimdide Düşecek Türkçe Domain Bulma Sistemi olarak bizlere hizmet vermeye başlayan DomBul.com projesi hayata geçirildi. Öncelikli olarak hepimiz adına bu projede emeği geçenleri tebrik etmek istiyorum.

DomBul.com kuruluş amacı itibari ile Türk kullanıcılarına Günlük Türkçe Düşen Domainlerin Listelerini sunmakta. Elbette daha çok yeni bir sistem olmasından dolayı, sizlerin sistemde olması gerektiğini düşündüğünüz bazı eksiklikleri olabilir ancak ilk izlenimlerim kullanımı kolay sistemi ve düşen domainlerdeki dolu diğer uzantıları göstemesinden dolayı olumlu yönde olduğunu belirtmek isterim. Tek dez avantajlarının direk olarak davetiye ile kullanıcılarına hizmet vermesi ve üyelik şartı koymaları diyebilirim.

Bunun cevabınıda DomBul.com ‘un kurucularından değerli Burhan Uğur Çivi ‘ye ilettiğim soruda şu şekilde açıklamakta.

Cevap : Sistemin herkese değil sadece domain sektörü ile ilgili insanlara hitap etmesini istiyoruz. Davetiyelere şuanda kolay ulaşılabilse de bir süre sonra taleplere daha titiz yaklaşmayı düşünüyoruz. Şimdiden sabit bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başardık. Bu kitlenin artarak devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Siz değerli okuyucularımız için bir kaç davetiye kodunu konu altında paylaşacağım bunun haricinde eğer davetiyeler kullanılmışsa DomBul.com da Davetiye Talep formunu doldurarak davetiyelerinizi alabilirsiniz.

Kullanıcı odaklı bir sistem yapmaları ve ileride bu sistemden sonra gelecek projeler beni şimdiden heyecanlandırmaya başladı diyebilirim.

Dombul.com yönetimi sistem hakkındaki kullanıcı yorumlarını öğrenmek ve gelişimlerinde kullanıcıların isteklerini değerlendirmek için R10 forumunda bir konu açmış. Eğer R10 da üyeliğiniz yok ve bu sistem hakkında sizlerinde yorumları, istekleri var ise, yorum ve isteklerinizi konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Eminim vereceğiniz her katkıya DomBul.com yönetiminin bu aşamada ihtiyacı olacaktır.

Sistemi denemeyenlerin en kısa zamanda denemeleri gerekmekte. Özellikle Domainciliğe yeni başlayan arkadaşlarımız için en büyük problem olan düşecek domainleri kimseye muhtaç olmadan bulabilmeleri, onlar için bulunmaz bir fırsat.

Şu şekilde konuyu açacak olursam bu sistemde bir sonraki gün için düşecek tüm TÜRKÇE domainleri bulabilmeniz mümkün. Bu işlere yeni başlayan kişiler daha önceleri bu listeleri başkalarının yayınladığı Konulardan onların yayınladığı kadarıyla görebiliyorlardı şimdi ise kimseye ihtiyaç duymadan sisteme üye olarak tüm TÜRKÇE domainlere erişebiliyorlar. Sistemin en büyük avantajı bu işi yeni öğrenen kişiler yada düşecek domainleri takip etmek isteyen kullanıcılar için bu diyebilirim.

Ayrıca sistem her gece yarısı saat 00:01 itibari ile yenilendiğinden bir sonraki gün için düşecek en yeni domain listelerini bulabilirsiniz.


Tekrardan DomBul.com yönetimini tebrik eder aramıza katıldıkları için memnuniyetimi belirtmek isterim. İnşallah sistemi daha çok geliştirirler ve eminim ki biz kullanıcılarına daha farklı çözümler üretecek projelerle karşımıza çıkarlar.

Sisteme üye olmak için gerekli davetiye kodları :

781620098356
856217250529
709039468495
697759224768
653694733421
943117682785
628830802982
225132227958
126004647417
783247563434

Saygılarımla,

İyi günler, Bol Kazançlı Domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …