Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / DomainOfisi.com Yeni Domain Blogu !!

DomainOfisi.com Yeni Domain Blogu !!

Benim için güzel haberlerin başında sektöre yeni katılan Türkçe Domain Blogları oluyor. Bu sebeple bir süredir takipte olduğum DomainOfisi.com Türkçe Domain Blogunu sizlere tanıtmak istiyorum. Detaylar makalemizde…

Merhaba Arkadaşlar;

Türkçe Domain Sektörü gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte kimilerine göre bu gelişme tartışılır olsa da yeni denemeler ve yeni girişimler bu gelişmeye önderlik etmekte.

Aramıza yeni katılan son Domain Blogu da DomainOfisi.com.

Emrah Ömerov arkadaşımızın sektörün gelişmesi adına açtığı bu yeni blogta biz domaincilerin ilgisini çeken Günlük Düşecek Domainler yayınlanmakta.

Ayrıca Blog içerisinde, Domain Sektöründe gerçekleşen haberleri ve  gelişmeleri bulabilirsiniz.

Bu yeni girişimi gerçekleştiren Emrah Ömerov arkadaşımıza en içten desteklerimi sunuyorum. Açılan her yeni bloga yaptığım uyarıları bu blog içinde yapmam gerekiyor.

Eğer blog olarak bu sektörden maddi beklentiler içerisine girecekseniz öncelikli yapmanız gereken kaliteli hizmet sunmak ve sürekli yayın yapmanız gerekmekte.

Sektör olarak desteğin hemen hemen yok denecek kadar az olduğu bir ortamda tek başınıza olduğunuzu bilmelisiniz. Yeterli özveriyi göstermezseniz bu girişimin maalesef başarısızlıkla sonuçlanacağını söylemek zorundayım.

Bu tarz yeni açılan blogların öncelikli hedeflerinin, sürekli yayın yaparak bir kitle oluşturmak ve bu kitle sayesinde tanınırlığı (populariteyi) maksimum seviye ye çıkartmak olmalıdır. Sonrasında geliştirilecek gelir modelleri sizlere daha çok katkı sağlayacaktır.

Sektör içerisinde bir çok domain blogu açıldı istediği kitleyi ve gelir kapısını bu sektörde bulamadığı içinde kapandı. Bu bağlamda sektörün en eski yayın yapan blogu sadece Bilge Domain olarak biz kaldık.

Bizim desteğimiz hiç bir kar amacı gütmeden tüm yeni açılan Domain Bloglarına devam edecektir.

Bilge Domain ‘den sadece aylar sonra yayın hayatına başlayan DomainDoktoru.com ufak bir aranın ardından yayın hayatına tekrar geri dönüş yaptı. Doktorumuz Koray Topcu‘nun yoğun iş hayatını anlıyorum ve biz okuyucuları için bu yoğunlukta dahi bir şeyler üretmesini takdire şayan buluyorum. Umarım bir daha yayına ara verse de blogunu kapatma ihtiyacı duymaz.

Siz okuyucular için emek harcanılarak üretilen makalelere, sizlerinde ufak bir yorum yada paylaşım yaparak destek olabileceğinizi değerli okuyucularıma hatırlatmak istiyorum.

Domain Sektörüne giriş yapan DomainOfisi.com blogunu tebrik eder kendisi gibi yeni açılacak bloglara önder olmasını dilerim.

Saygılarımla,

İyi günler, bol kazançlı domainler.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …