Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / Domain Yatırımcılığı ve Çin Domain Piyasası

Domain Yatırımcılığı ve Çin Domain Piyasası

Onur Kocayiğit‘in konu hakkındaki görüşleri ÇayKahveİnsan’da yayınlandı. Video ve hikayesi son makalemizde. Buyurun Makalemize…

Merhaba Arkadaşlar;

Değerli arkadaşlarım Onur Kocayiğit’in ve Ahmet Karaoğlan’ın sektöre yeni girecek yatırımcılar için arşiv niteliği taşıyacak videosu Çay Kahve İnsan Youtube kanalında yayınlandı.

İzleyeceğiniz bu söyleşinin hikayesine gelecek olursam; Aramamotoru.com ‘un teknoloji blogerları ve vloggerlara özel bir etkinliği olmuştu ve bu etkinliğe bizlerde katılmıştık ve makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezinde gerçekleşen etkinlik sürecinde değerli arkadaşlarla tanışma fırsatımız olmuştu ve bu arkadaşlıkların meyvesi olarak, hemen işe koyulup vakit kaybetmeden etkinliğin 2. gününde ortak bir şeyler üretmeye başlamıştık.

Çay Kahve İnsan Youtube Kanalını takip etmeyenlere şiddetle tavsiye ederim nedeni yeni girişmleri ve başarı hikayelerini konu alan Kanalda haftanın 2 günü yeni videolar yayınlanmakta.

Bu kanaldaki başarılarından, özenli ve özverili çalışmalarından dolayı Tarık Çayır ‘a dostlarım adına teşekkür ederim. Benimle de röportaj yapmak istesede biraz utangaçlıktan ve plansızlıktan diyelim ben kendilerinden başka bir zamana söz aldım. Cesaretimizi topladığımız bir gün bende sizler için bir kaç kelam ederim.

Saygılarımla,

İyi günler, Bol kazançlı domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …