Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / DoHaber.com açıldı Hayırlı Olsun!!!

DoHaber.com açıldı Hayırlı Olsun!!!

Güzel bir haber ile karşınızdayım. Duyanlar duymayanlara iletebilir. Yeni Türkçe Domain Blogu Dohaber.com yayın hayatına başladı. Detaylar konumuzda…

Merhaba Arkadaşlar;

Domain sektöründe değişimler gün geçtikçe gelişme kaydetmekte. Bu gelişim sonucunda Türk Domain Piyasasına yeni giriş yapmış Dohaber.com bloğuna Hoş Geldin diyor ve Yayın hayatının Hayırlı Olmasını Diliyorum.

Sizlerinde bildiği üzerine Domain Sektörüne katkıda bulunacak her oluşum, etkinlik ve bloglara %100 destek vermeyi esas amaç edindiğim kendi blogumda böyle yeni daha nice Domain Bloglarının açılmasını istiyor ve bu açılan blogların haberlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

DoHaber.com Domain Bloğunu Twitter üzerinden takip etmek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

Destek konusunda bir çok kez belirttiğim en azından yorum, beğeni, tartışma ve arkadaşlarınıza önererek sizlerde yeni açılan bu blogları destekleyebilirsiniz. Tek başına BİZLERİN burada bir şeyler yapıyor olması bir anlam ifade etmiyor siz değerli okuyucu yada domain yatırımcılarının bizlere bu süreçte moral olarak katkıları çok önemli.

Maddi açıdan beklenti elbette her sektör için var olan bir durumdur ancak bu işi hobi olarak yapan benim gibi kişilerde ise birinci sıkıntı devamlılık üzerine olmakta. Nedenine gelirsem iş hayatındaki yoğunluk arasında inanın bir makale yazmak bazen o kadar çok fazla zaman alabiliyor ki yazı yazmak için bu zamanı ayıramayabiliyoruz. Ayrıca Sektörde o kadar çok yalan yanlış haberler yapıldığı için ince eleyip sık dokumadan yapılan haberler maalesef bizleri sıkıntıya sokabiliyor.

Tavsiyem yeni açılan Dohaber.com blogunun birinci aşamada maddi beklentilerini ikinci plana atmasıdır. Keza bu beklenti içindeki bloglar kısa süreli olmakta.

Değerli büyüğüm Kıvılcım İstanbulluoğlu ‘nun twitter üzerinden Domainom ile yapmış olduğu konu üzerine açıklamalar bir ders niteliğinde; bu işi yapmaya karar veren yada düşünme aşamasında olanlara gelecek planı yaparken yol gösterebilir (mycustomessaywriter.org).

Ayrıca Domainom’un anketine oy vererek yapmış olduğu araştırmaya sizlerde yardımcı olabilirsiniz.

Yazının sonunda Kıvılcım Bey’in benim içinde yaptığı bu uyarıları dikkate aldığımı belirtmek isterim.

Dohaber.com yazarına yayın hayatında başarılar diler sıkı bir takipçisi olacağımı buradan belirtmek isterim. Umarım sizlerde benim blogumu takip ettiğiniz gibi bu bloguda takip edersiniz. 

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …