Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / Black Friday Domain İndirimleri Geliyor !!!

Black Friday Domain İndirimleri Geliyor !!!

Yurtdışında birçok firma Black Friday (Karacuma’da) çeşitli İNDİRİM promosyonları yapıyor ve bu nedenle tüm yıl boyunca sadece 1 gün yapılan bu etkinliği kaçırmak istemeyeceğinizi düşündük. Bilmeyenler için detaylar makelemizde…

Merhaba arkadaşlar,

Tüm yıl boyunca sadece 1 gün yapılan bu etkinliğe yurtdışındaki çoğu firma katılmakta ve sizlere avantaj olacak çeşitli promosyanlar yapmaktadırlar. Önümüzdeki Cuma günü yani 25/11/2016 tarihinde yapılacak etkinlik kaçıranlar için teselli niteliğinde 1 gün daha yapılmakta ve buna da Cyber Monday (Siber Pazartesi) denilmekte. Bu etkinlik 28/11/2016 tarihinde Cuma gününden sonraki ilk Pazartesinde gerçekleşiyor bu iki günde çok iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Peki nedir bu Kara Cuma ( Black Friday)?

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada’da kutlanan bu gün Şükran gününden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Tabiri caizse bu günün kutlanıldığı yerlerde tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanmakta bir çok firmada yaptığı inanılmaz promosyonlarla bu çılgınlıga destek vermektedirler.

Bizi ilgilendiren kısmı ise bu güne gelmeden önce yurtdışı kaydedici firmalar Kara Cuma günü yapacakları indirim ve promosyonları kullanıcılarına mail yolu ile iletirler. Ancak bu yıl için mailleri çok fazla alamadığımı belirtmeliyim. Şahsen benim tüm yıl boyunca beklediğim indirimlerden faydalanmak için bilgisayarın başından kalkmadığım tek gün olan Black Friday ve Cyber Monday’de eğer şanslıysam günü çok ucuz transferler ve kayıtlarla kapatabiliyorum.

Biz Domainciler için En güzel indirim yapan şirket Namecheap.com şirketi. Bunun yanında bu yıl Domain.com ve türevi şirketlerden de güzel indirimler beklemekteyim.

Eğer bu gibi fırsatları başka firmalarda yaparsa buradan Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızdan duyuracağım bu yollardan biri ile bizi takip edebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Saygılarımla,

İyi günler, bol kazançlı domainler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …