Ana Sayfa / Bilge Domain Kullanım Şartları

Bilge Domain Kullanım Şartları

Bilge Domain Kullanım Şartları

Merhaba Arkadaşlar;

Bilge Domain bloguna ait içerikleri (resim, yazı vb.) İZİNSİZ KOPYALAYABİLİRSİNİZ ve SADECE ALINTI YAPARAK, BAŞKA SİTELERDE/BLOGLARDA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. Sadece Dikkat etmeniz gereken, Bilge Domain bloguna ait içerikleri (resim, yazı vb.) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanamazsınız.

Bilge Domain blogunda bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, Bilge Domain blogunda yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, BilgeDomain.com sorumlu değildir.

BilgeDomain.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden BilgeDomain.com sorumlu değildir. Blogumuzdaki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan BilgeDomain.com sorumlu değildir. BilgeDomain.com bloguna yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludurBilgeDomain.com sorumlu değildir.

BilgeDomain.com ''Kullanım Şartları'' sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

BilgeDomain.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınızYukarıdaki şartları kabul etmiyorsanız, bu blogu kullanmayınız.

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.