Ana Sayfa / Bilge Domain Gizlilik İlkesi

Bilge Domain Gizlilik İlkesi

Bilge Domain Gizlilik İlkeleri

Merhaba Arkadaşlar;

Bilge Domain, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından blogumuza sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz.

Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanmaz.

Bilge Domain, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size piyasa haberleri ya da diğer yazışmaları göndermek 
  • Size elektronik posta ile oluşturulan bültenleri ya da bildirimler göndermek 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Bilge Domain personeli erişebilir. Bilge Domain, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) blogumuzu iyileştirmek; genel olarak okuyucu ve takipçilerimiz hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Bilge Domain tarafından üçüncü kişilere açıklanmazBu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Bilge Domain, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerinBilge Domain’in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Bilge Domain Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info[@]bilgedomain.com’a başvurunuzBilge Domain bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.