Ana Sayfa / Genel / Domain Haberleri / 8. Domaining Europe Konferansı

8. Domaining Europe Konferansı

29-31 Mayıs tarihleri arasında Sekizincisi düzenlenecek olan Domaining Europe Konferensı hakkında haberler gelmeye başladı. Konferans hakkındaki detaylar makelemizde. Buyrun makelemize…

Merhaba Arkadaşlar,

Türk Domain Sektörü konferanslar ve etkinlikler düzenleme konusunda ne kadar sessiz kalsa da Dünya genelinde bölgesel Domain Sektörleri çeşitli etkinlikler ve konferanslar düzenlemeye devam etmekte. Daha önceleri sizlere haberini duyurduğumuz en büyük Domain Konferansı olan Namescon 2016 ‘dan sonra Çin (Asya) ayağında geçtiğimiz günlerde bir etkinlik düzenlendi.

Bu konumuzda 8. cisi düzenlenecek olan Domaining Europe konferansı hakkında bilgiler vereceğim.

European Domain Konferansı

Bu yıl 29-31 Mayıs tarihleri arasında Hague – Hollanda’da gerçekleşecek olan toplantıda yapılan duyuruya göre undeveloped.com firması 24 Mayıs tarihinden başlayarak 31 Mayıs tarihinde son bulacak Domain ihalesine benzersiz domainlerini çıkaracağını belirtti.

Firma Ceosu Reza Sardeha; yapılacak olan domain ihalelerinde .com / .de / .uk / .nl / .es ve .it uzantılarında 150 adet domain arttırımı olacağını bunlardan  5 adedinin ultra premium domainler olduğunu bildirdi. Açık arttırmaya çıkacak domainlerin  daha önce hiçbir yerde ihaleye çıkarılmadığını ve bu açık arttırmalarda 43.com ve 866.com un da bulunacağını bildirdi.

Bunların yanında Hollanda Domain pazarına yönelik Hotel.nl ve Geschenken.nl (Hediye) domainlerini de yapılacak bu etkinlikte Hollandalı son kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemekte.

Undeveloped.com bu etkinlikte domainlerini satmak isteyenler içinde olanak sunmakta buradan başvuru yaparak elinizde Avurupa pazarına yönelik domainleriniz varsa firmaya başvurabilirsiniz.

Katılacaklar Etkinlik hakkında detaylı bilgiye domainingeurope.com adresinden ulaşabilirler.

Türkiye’de gerçekleşecek olan ancak bir türlü gerçekleşemeyen Domain Etkinliği (Konferansı) hakkında eleştirilerimi ilerleyen günlerde kaleme almaya düşünüyorum.

Umarım bu tarz profesyonel işleri ülkemizde de görmek bize nasip olur da buradan sizlere haberini zevkle duyururum.

Saygılarımla,

İyi Günler, Bol Kazançlı Domainler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir Domain Hırsızlığı, Domaini Nasıl Çaldılar?

GMF.com domaini çalındı. Bu domaini nasıl çaldılar? Domain Hırsızlarından korunmak için neler yapmalısınız ? Bu soruların …