Ana Sayfa / Genel / 4. Seo Eğitimi Etkinliğine Davetliydik

4. Seo Eğitimi Etkinliğine Davetliydik

İndir.com sponsorluğunda Aramamotoru.com ‘un düzenlediği Seo Etkinliğine bizde davet edildik ve güzel bir eğitim geçirdik. Detaylar makalemizde…

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikli olarak Tüm Şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum ve geride bıraktıkları ailelerine de baş sağlığı diliyorum. Hafta sonu İstanbuldaydım ve lanet terörün kanlı yüzüne bir kez daha şahitlik ettim. Allahım tüm bu eli kanlı alçakların belasını verir inşallah tez zamanda.

İndir.com her yıl düzenlediği özel yıl sonu hediyelerinde bu yıl teknoloji blogerlarını ve vloggerları Seo Eğitimi Etkinliğine davet etti.

Aramamotoru.com tarafından düzenlenen 4.  Seo Eğitimi etkinliğine bizlerde bu sayede iştirak ettik. Bu hediye için öncelikli olarak İndir.com ‘a ve Aramamotoru.com a teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.

Aramamotoru.com’un düzenlemiş olduğu Seo Eğitimi hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik tüm katılımcılara olumlu bilgiler ve arkadaşlıklar kazandırdı. Bu sayede sosyalleşmenin en üst safhada olduğu bir ortamda, birbirleriyle bilgi alış verişinde bulunarak yardımlaşan insanlar belki ilerleyen zamanlarda daha değişik işlerde birlikte çalışma imkanı bulabilecekler düşüncesindeyim.

Ekinlikte başlangıç ve orta seviyede Seo Eğitimi verildi ancak mesleğinde uzman kişilerle verilen aralarda yapılan sohbetler şahsım adına bulunmaz bir fırsattı.

Etkinlikte eğitmen olarak Sayın Hasan Yaşar, Burkay Gökhan Yapağcıoğlu ve Oktay Çomak ‘a ayrıca teşekkürlerimi iletirim. Çok özverili ve güzel bir Eğitim hazırlamışlardı.

Etkinliğin 2. gününde Onur Kocayiğit domainler hakkında ve yaptığımız işler hakkında katılımcılara kısa bir konuşma yaptı. Konuşma esnasında Bilgedomain den fazlasıyla bahsedince bende kendimi onun yanında buldum. Bu sayede oradaki insanlara blogumuzu tanıtma fırsatı buldum.

Ayrıca Onur Kocayiğit Eğitimde tanışma fırsatı bulduğumuz sevgili Tarık Çayır ‘ın  Çay Kahve İnsan projesine konuk oldu ve domainler ile ilgili güzel bir videoyu Eğitim arasında sizler için hazırladılar. En kısa zamanda yayına alacaklardır. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Tarık benimle röportaj etmek için çok fazla ısrar etse de Onur’un bahsettiklerinden sonra birbirimizi tekrarlamamak adına başka bir zaman için röportaj vermeyi kararlaştırdık.

Eğitim sayesinde sektöründe başarılı harika insanlarla tanışma fırsatım oldu. Gelemeyenler gelmedikleri için üzülebilirler.

Saygılarımla,

İyi günler, bol kazançlı domainler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huge Domains, Godaddy İhalelerinde Çok Büyük Bir Oyuncu.

Huge Domain bu aralar sizce de çok mu aktif ? Godaddy ihalelerinde ki en büyük …